Módní policie z premiéry Bílého lotosu: Čvančarová překvapila výrazným šperkem, Peroutka připnul obří květinu

Módní policie z premiéry Bílého lotosu: Čvančarová překvapila výrazným šperkem, Peroutka připnul obří květinu
Zdroj: Pavel Dvořák/Extra/koláž Lifee
Zpěvák Milan Peroutka vyšperkoval černé sametové sako růžovým lotosovým květem.Milana Peroutku doprovázel partner Dominik, který oblékl nevšední bordó kalhoty a černou košili.Herečka Ester Geislerová vynesla černé krajkované šaty s blyštivými aplikacemi kamínků. Outfit rozzářila zlatým flitrovaným psaníčkem.Partner Ester Geislerové, herec Martin Hronský Krupa, oblékl bomber s aplikací černých kamínků a rozzářil ho šálem v barvě královské modři.+ 17 fotek+ 18 fotek

V černých outfitech s originálními barevnými doplňky dorazily známé tváře na premiéru nové minisérie HBO Bílý lotos. Herečka Jitka Čvančarová si k jednobarevnému modelu vystačila s dvouřadým bílým náhrdelníkem, její kolegyně Ester Geislerová se zlatými flitry a televizní hvězdička Sabina Pšádová s královsky modrým psaníčkem. Zpěvák Milan Peroutka pak přišel s růžovým lotosovým květem na prsou.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 18. 02. 2025 10:35

Opulentní večírek k premiéře nové minisérie HBO Bílý lotos proběhl v luxusních prostorách pražského hotelu Four Seasons. Známé osobnosti dorazily komplet v černé, kterou se nabízelo vyšperkovat barevnými květy v různém provedení.

Youtuberka Bé Hà Nguyen (28) například dokreslila černé koktejlky rudým květem namísto náhrdelníku a youtuber Kovy (28) si do klopy saka připevnil něžný květ bílé orchideje.

Doporučené video: Rozhovor s Milanem Peroutkou

Jitka Čvančarová v černo-bílé kombinaci

Herečka Jitka Čvančarová (46) zazářila v překvapivé černo-bílé kombinaci. Černé pleteninové šaty s koženkovými rukávy doplnila koženými kozačkami ve stejné barvě a jednoduchý outfit vyšperkovala nepřehlédnutelným dvouřadým náhrdelníkem, sestávajícím z něžných bílých květů.

Milan Peroutka s lotosovým květem na hrudi

Zpěvák Milan Peroutka (34) rovněž vyrazil do společnosti v komplet černém outfitu, který sestával ze sametového saka, košile, společenských kalhot a lakýrek. Jednobarevný look pak rozbil velkým růžovým lotosovým květem, který si připevnil na hruď namísto barevné brože nebo motýlka. Milanův partner Dominik ho doprovodil v černé košili, kabátu a bordó látkových kalhotách.

Ester Geislerová v průhledných koktejlkách

Herečka Ester Geislerová (40) oblékla černé koktejlky z průhledného materiálu poseté blyštivými aplikacemi černých kamínků. Doplnila je malým psaníčkem ze zlatých flitrů a černými kotníčkovými botami do špičky. Hravým detailem pak byly světlé náušnice ve tvaru květů, které Ester prosvítaly zpod zrzavých vlasů.

Sametová Sabina Pšádová z Bachelora

Sabina Pšádová (24) z reality show Bachelor překvapila cudnými černými sametovými šaty rolákového střihu s dlouhým rukávem. Podtrhla je černými střevíčky s uzavřenou špičkou a barevně sladěnými doplňky - královsky modrým skořepinovým psaníčkem a modrými visacími náušnicemi s velkými kameny. Blond vlasy si nechala pouze vyžehlit do hladka.

Na snímky celebrit, které navštívily premiéru nového seriálu HBO Bílý lotos, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články